SVF-терапія

Чи можуть Вам допомогти Ваші жирові клітини?
SVF-терапія – це процедура, під час якої з допомогою біотехнологічних методів із жирової тканини пацієнта отримують стерильний препарат індивідуальних стовбурових клітин, що не викликають ніякого відторгнення чи інших побічних реакцій, а після введення їх у проблемні місця здатні відновлювати пошкодженні тканини та їхню функцію.

Що таке мезенхімальні клітини?

Що таке мезенхімальні клітини?

За останні роки з допомогою сучасної науки доведено, що жирові клітини не лише служать теплоізолятом чи джерелом енергії для нашого тіла. Як показали дослідження саме у жировій тканині знаходиться велика кількість стовбурових клітин, основною метою яких накопичення запасів регенераційного та відновлюю чого потенціалу багатьох тканин нашого тіла: хрящова тканина, шкіра, кров’яні клітини та кровоносні судини.
Найбільш важливі стовбурові клітини жирової тканини – це мезенхімальні стовбурові клітини, що є попередниками ендотеліальних і жирових клітин, лімфоцитів і макрофагів, котрі об’єднуються у загальну назву – клітини стромально-васкулярної фракції (SVF). Клітини цієї фракції можна отримати з Вашої жирової тканини використовуючи сучасні технології та застосовувати їх у різних галузях медицини для відновлення пошкодженої хрящової тканини суглобів чи кісток або шкіри, що втратила свою пружність та тонус.

Використання SVF-терапії у ортопедії та травматології

При лікуванні дегенеративних захворювань чи травм стовбуровими клітинами було визначено, що останні володіють сильним регенераційним потенціалом:
1) Усувають запалення в суглобах
2) Покращують регенерацію хряща,
3) Покращують кровопостачання.
Також було виявлено, що після ін’єкцій стовбурових клітин пацієнтам з критичною ішемією кінцівок у 60% пацієнтів були сформовані колатеральні кровоносні судини, що дало змогу зберегти кінцівку.
Показання до внутрішньо суглобового введення стовбурових клітин:
4) Артрит
5) Артроз
6) Остеохондроз
7) Ентезопатія
8) Остеохондропатія
Після такого новітнього лікування, у пацієнтів з дегенеративними захворюваннями суглобів відмічається суттєве зниження больового синдрому та відновлення хрящової поверхні, що покращує повсякденне життя пацієнтів, зменшує потрібну кількість знеболюючих засобів та відтерміновує операцію по заміні суглобу на штучний. Також SVF-терапія є найкращою альтернативою для хворих, котрим протипоказане оперативне лікування (протезування суглобів)

Дуже дякую за життя без болю та без обмеження в русі! Юрій Родіонович – чудовий лікар, майстер своєї справи, чудова людина! Окрема подяка найкращому реабілітологу – Дмитру Родіоновичу! За місяць Вам вдалося набагато більше, ніж за пів року іншим лікарям, до яких я зверталась! Дай Вам Боже здоров’я, успіху у всіх справах, кар’єрного процвітання і вдячних пацієнтів!

Діана Швець

Пацієнт

Професійна охорона вашого здоров’я – це наша місія

Україна, м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2 (вхід з 2 поверху в приміщені Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги №1)

+38 (096) 18-464-18

ortoklinika1406@ukr.net

м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2