Ендопротезування колінного суглобу

Ендопротезування колінного суглобу – це операція при якій проводиться заміщення пошкоджених поверхонь, стегнової і великогомілкової кісток, спеціальними протезами, які відновлюють біомеханіку суглоба, вісь кінцівки. Больовий синдром, який завжди присутній у пацієнтів зумовлений пошкодженням хряща і подразненням кісткової тканини зникає.

Артроз колінного суглобу найчастіша причина до проведення операції викликається різними факторами – механічне зношування, запальні захворювання, інфекції і післятравматичний синдром. При інших симптомах – ревматоїдний артрит, подагра також показане ендопротезування. Травми коліна сприяють до швидшого зношування колінного суглобу, тому звертання до лікаря з профілактичною метою і використання профілактичного медикаментозного лікування, може подовжити період до проведення операції.

Ендопротез

Тип використання ендопротезу (цементна, безцементна фіксація) залежить від віку пацієнта, стану кісткової тканини. В будь якому випадку консультація з лікарем допоможе пацієнту підібрати ендопротез і йому допомогти. Від цього також буде формуватись вартість. Ендопротез коліного суглобу складається з компонентів стегнового, великогомілкового, надколінника, спеціальної вставки, які повністю відтворюють фізіологічні поверхні кісток. При підготовці до операції проводиться повне обстеження пацієтна оскільки операція є досить складною, планування починаються за декілька тижднів для визначення супутньої патології і ризиків.
Операція як правило триває 2-3 години в залежності від складності клінічного випадку. Період відновлення після операції триває під наглядом реабілітолога, і в залежності від стану пацієнт займає в середньому від 2 до 6 місяців. Після операції якість життя пацієнта покращується, болі зникають, відновлюється функція кінцівки. Багато пацієнтів отримують можливість радісного безболісного життя. Тому при виникненні проблем з колінним суглобом зараз існує реальна можливість оздоровити і допомогти пацієнту. При необхідності консультація з лікарем може повністю дати відповідь на запитання, які виникають у пацієнта.

Дуже дякую за життя без болю та без обмеження в русі! Юрій Родіонович – чудовий лікар, майстер своєї справи, чудова людина! Окрема подяка найкращому реабілітологу – Дмитру Родіоновичу! За місяць Вам вдалося набагато більше, ніж за пів року іншим лікарям, до яких я зверталась! Дай Вам Боже здоров’я, успіху у всіх справах, кар’єрного процвітання і вдячних пацієнтів!

Діана Швець

Пацієнт

Професійна охорона вашого здоров’я – це наша місія

Україна, м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2 (вхід з 2 поверху в приміщені Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги №1)

+38 (096) 18-464-18

ortoklinika1406@ukr.net

м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2