Реконструктивно-відновні операції

У клініці виконуються реконструктивно-відновні оперативні операції на передпліччі, кисті та пальцях з використанням мікрохірургічної техніки

Які Реконструктивно-відновні операції ми проводимо?

N

Пластика пошкоджень сухожилків згиначів та розгиначів пальців та кисті на різних рівнях

N

Мікрохірургія нервів верхньої кінцівки (серединний, ліктьовий, променевий)

N

Пластика дефектів кисті та пальців

N

Лікування переломів кисті та пальців та їх наслідків

N

Лікування захворювань кисті (контрактура Дюпюітрена, гігроми різної локалізації, стенозуючий лігаментит, синдром карпального каналу)

Кисть за своїми анатомічними і функціональними особливостями являє собою унікальне утворення. Порушення функції кисті приводять до втрати професійної і загальної працездатності, великих матеріальних і моральних втрат для людини і суспільства. Складне переплетення мережі судин, нервів, зв’язкового апарату створює незвичайно витончену форму і високо довершену функцію. Проблема відновлення працездатності при пошкодженнях кисті в останні десятиріччя набуває все більшого значення, що пов’язано як із постійним зростанням відносної і абсолютної чисельності травм кисті, так і зі зростаючими медичними і соціальними вимогами до рівня медичної допомоги.

Дуже дякую за життя без болю та без обмеження в русі! Юрій Родіонович – чудовий лікар, майстер своєї справи, чудова людина! Окрема подяка найкращому реабілітологу – Дмитру Родіоновичу! За місяць Вам вдалося набагато більше, ніж за пів року іншим лікарям, до яких я зверталась! Дай Вам Боже здоров’я, успіху у всіх справах, кар’єрного процвітання і вдячних пацієнтів!

Діана Швець

Пацієнт

Професійна охорона вашого здоров’я – це наша місія

Україна, м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2 (вхід з 2 поверху в приміщені Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги №1)

+38 (096) 18-464-18

ortoklinika1406@ukr.net

м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 2