Про клініку

Медичний центр Ортоклініка – це спеціалізована ортопедична клініка Європейського зразка. Наш заклад об’єднав діагностичу галузь ортопедії і травматології з передовими методиками відкритих та малоінвазивних оперативних втручань при захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату.

 

Новий центр складається з кабінетів лікаря-травматолога та лікаря-невролога, кабінету лікаря-анестезіолога та лікаря-хірурга, передопераційної, операційного блоку, допоміжно-діагностичного підрозділу, кабінету ультразвукової діагностики, стерилізаційної, кімнати гігієни, післяопераційної палати. Відвідати Ортоклініку онлайн на сторінці Віртуального Туру.

 

У відділенні стаціонару забезпечено 6 ліжок підвищеного комфорту та реабілітаційний кабінет. У всіх палатах до ваших послуг безплатний бездротовий Інтернет, супутникове телебачення. Все обладнання відповідає найвищим стандартам, які є обов’язковими у медичних закладах  Європейського Союзу.

 

В клініці працює більше 20 висококваліфікованих медичних фахівців, основним завданням яких є гарантування забезпечення високоякісної допомоги, комфорту та турботи для пацієнтів.

 

Наші лікарі регулярно стажуються за кордоном в провідних клініках Польщі, Німеччини, Великобританії, беруть участь у спеціалізованих міжнародних конференціях, обмінюються досвідом та співпрацюють з зарубіжними колегами. Це сприяє підвищенню професійних навичок, а отже дає можливість надавати високоякісну медичну допомогу нашим пацієнтам на рівні кращих ортопедичних клінік Європи.